У СНАУ відбулося онлайн-засідання Вченої ради

Навчальний процес у Сумському національному аграрному університеті йде за планом, попри карантинні заходи, направлені на протидію поширення коронавірусної хвороби. Відтак, щоб обговорити та затвердити рішення по найбільш актуальним питанням члени Вченої ради СНАУ зібралися на планове засідання, що пройшло 27 квітня в режимі онлайн.

До обговорення були винесені наступні питання:

1. Про результати роботи в 2019 році та перспективи розвитку факультету ветеринарної медицини в 2020(2021) рр. Доповідач: декан факультету ветеринарної медицини Нечипоренко О.Л.
  2. Про результати роботи в 2019 році та перспективи розвитку біолого-технологічного факультету в 2020(2021) рр. Доповідач: декан біолого – технологічного факультету Опара В.О
  3. Про якість підготовки фахівців у 2019-2020 навчальному році. Доповідач: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
  4. Про стан та перспективи роботи наукової бібліотеки. Доповідач: директор бібліотеки Комликова Г.І.

Після того, як доповідачі виступили за основними питаннями, а також були ухвалені відповідні рішення Вченої ради по ним, засідання перейшло до розгляду питань із блоку «Різне».

Цього разу розглядалися питання наукової роботи, зокрема про підписання угоди про співпрацю з Великою Хартією Університетів, започаткування на території СНАУ парку «Інноваційні агротехнології», зарахування іноземних стажувань для викладачів, коригування тем дисертаційної роботи. По цим та іншим питанням наукової роботи доповідав проректор з наукової роботи СНАУ Юрій Данько.

За питаннями, пов’язаними з навчальною роботою доповідачем став проректор СНАУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов. У цьому розділі розглянули питання щодо надання рекомендацій до друку навчальних посібників, рекомендацій до застосування навчальних програм, а також затвердження Положення про організацію діяльності  науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Щодо питань затвердження положень, які регламентують роботу СНАУ та його структурних підрозділів виступив перший проректор університету Микола Курило. Його доповідь стосувалась затвердження положень «Про студентський гуртожиток Сумського національного агарного університету», «Про уповноважену особу (осіб) на проведення конкурентних процедур закупівель», «Про уповноважену особу (осіб) на проведення спрощених закупівель», а також Порядку здійснення дисциплінарного провадження у Сумському національному аграрному університеті.

Крім того, були розглянуті питання про затвердження Положення про навчально-наукову лабораторію Smart Farming та інтерактивних методів навчання кафедри «Тракторів, сільськогосподарських машин та  транспортних технологій», про реорганізацію господарства електричних та сантехнічних мереж Сумського НАУ та про підтримку кандидатури Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора ветеринарних наук, професора  кафедри хірургії та патофізіології НУБіП України Мазуркевича Анатолія Йосиповича  до обрання  академіком НААН України.