У СНАУ відбувся випуск бакалаврів

1 липня у стінах Сумського національного аграрного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів освітнього ступеню «Бакалавр» іноземним студентам.

Цього року диплом бакалавра отримали 135 іноземних студентів денної та заочної форм навчання факультетів економіки та менеджменту, харчових технологій, ветеринарної медицини, юридичного, інженерно-технологічного і будівельного.

«Ви – кваліфіковані кадри, що випускаються з університету, і станете спеціалістами високого рівня на підприємствах, в яких ви будете працювати в майбутньому. Двері Сумського національного аграрного університету завжди відчинені для вас і ми з радістю чекаємо на вас восени у лавах студентів-магістрів нашого вишу» – такими словами розпочав церемонію проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Микола Соколов.

Джонізаков Кувондик (факультет харчових технологій), Усанов Хумоюн (факультет харчових технологій), Аміров Орхан (будівельний факультет) , Джошуа Лайнус Бака (факультет економіки та менеджменту) та Хидирова Енеджан (факультет економіки та менеджменту) відзначені подякою ректора університету Володимира Ладики за високі успіхи у навчанні, активну участь у науковій та громадській діяльностях.

Приємно відмітити, що саме випускниця будівельного факультету (спеціальність «Будівництво»), громадянка Турції Джанболат Джансу отримала диплом з відзнакою та подяку ректора за успіхи в навчанні.

У свою чергу, випускники подякували за всі ті знання, що вони отримали у стінах Сумського національного аграрного університету, а Джошуа Лайнус Бака подарував пісенний подарунок для усіх присутніх.

Побажаємо випускникам не розгубити всі отримані знання та вміння, а тільки їх примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!