Молодь – рушійна сила й основа діяльності Сумського національного аграрного університету. У нашому закладі для студентів усе робиться якнайкраще: прибиральниці витирають кожну пилинку, кухарі готують найсмачніші страви, викладачі зрозуміло пояснюють матеріал, а адміністрація готова дослухатися й реформуватися, щоб зробити життя нового покоління яскравим і наповненим у різних його сферах. День молоді – важливе свято для кожного, хто перебуває у стінах Сумського НАУ, адже молодь і є СНАУ.

З нагоди Дня молоді в Україні відділ з організації виховної роботи зі студентами СНАУ, профспілка студентів та аспірантів та студентський ректорат ініціювали проведення серії заходів “Молодь єднає”.

Розпочалося свято урочистим відзначенням найталановитішої студентської молоді. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО вручив подяки за успіхи в навчанні, активну громадську позицію, волонтерську та соціальну діяльність, цілеспрямованість, лідерські якості, інноваційний та творчий підхід, активну позицію, що сприяє підвищенню іміджу університету та з нагоди Дня молоді. Цьогоріч відзнаки отримали 16 найкращих серед кращих. “У нашому університеті ми працюємо, ходимо на роботу тільки заради молоді. Я від вас вимагаю цінити кожен день молодості. Незалежно від місця вашого перебування. Насолоджуйтесь молодістю 24/7. Організовуйте, вимагайте, реформуйте, змінюйте залишайте скромність на потім. Я вас щиро вітаю з Днем молоді від усього колективу СНАУ”, – сказав представник адміністрації у своїй вітальній промові.

У ході нагородження Ігор Миколайович вручив подяки Верховної Ради України від Народного депутата України Михайла АНАНЧЕНКА Сергію ФЕДІРКУ, студентському декану факультету будівництва та транспорту, та Людмилі ВАРЕНИК, Голові профспілки студентів та аспірантів СНАУ.

Наступною частиною Дня молоді стала інтерактивна гра “Матриця успіху”, створена Людмилою ВАРЕНИК та Діаною ДЕРЕВЯНЧЕНКО. Активність покликана розвивати й покращувати лідерські здібності та уміння працювати в команді. На різнобарвних листочках студенти написали відповіді на 3 питання:

1. Що заважає тобі брати участь у проєктах обміну?
2. Що можеш зробити, щоб подолати ці перешкоди?
3. Які очікування маєш від участі в міжнародних проєктах?

Крім того, Каріна БУРИК, представниця однієї з громадських організацій, що є кураторами міжнародних проєктів, поділилася своїм досвідом участі в проєктах ERASMUS+ у ході воркшопу “Молодь руйнує кордони”. Дівчина надала корисні посилання, за допомогою яких можна знайти інформацію про проєкти обміну, розповіла, як підготуватися до поїздки, як написати мотиваційний лист на прикладі власного. У кінці заходу кожен присутній мав змогу в складі міні-групи написати мотиваційний лист, який Каріна оцінила, проаналізувала, зауважила недоліки й допомогла їх виправити. Про одну з поїздок Каріни можете прочитати за лінком: https://snau.edu.ua/proyekt-erasmus-mozhlivosti-dlya-molodi/.

Наприкінці учасники насолодилися бургер-паузою, отримали приємні брендовані подарунки від профспілки студентів та аспірантів СНАУ та сертифікати про участь у воркшопі.

Наша найкраща студентська молодь СНАУ! Ми неймовірно пишаємося кожним з вас і дякуємо за те, що найкращий час свого життя вирішили провести у стінах нашого закладу вищої освіти. Залишайтеся такими, якими ми вас знаємо: веселими, нестримними, сміливими, розумними. З Днем молоді!