У СНАУ визначили переможців змагань з армрестлінгу

20 листопада в Сумському НАУ студентське самоврядування провело змагання з армрестлінгу. За участю студентського профкому та кафедри фізичної культури.
Рукоборство є широко популярним видом спорту, за яким проводяться чемпіонати світу, змагання різних країн і регіонів.
Цей вид спорту народився півстоліття тому в американському барі. Армрестлінг не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що потрібно – це сила, спритність і витривалість – якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові.

Армрестлінг є вид спортивної боротьби — поєдинок на руках, що проводиться за певними правилами на спеціальних столах. Цей вид спорту є досить популярним серед всіх країн світу, тому не дивно що в нашому університеті пройшли змагання з даного виду спорту.
В змаганнях приймали участь представники різних факультетів. Кожен учасник показав свою силу, витривалість та спритність. Першість здобули:
У ваговій категорії 85+ кг
1 місце – Забіяка Руслан, будівельний факультет;
2 місце – Шевель Ігор біолого-технологічний факультет;
3 місце – Мокренко Олег інженерно-технічний факультет;
У ваговій категорії 70-85 кг
1 місце – Лівенко Тарас інженерно-технічний факультет;
2 місце – Авраменко Владислав факультет агротехнологій та природокористування;
3 місце – Леунов Максим інженерно-технічний факультет;
У ваговій категорії до 70 кг
1 місце – Топчій Артем інженерно-технічний факультет;
2 місце – Мироненко Євген факультет економіки та менеджменту;
3 місце – Гавриленко Данило факультет агротехнологій та природокористування.

Бажаємо нашим хлопцям більше злетів та перемог.