У СНАУ зібрали урожай картоплі

Сумський національний аграрний університет – це не тільки навчальні корпуси, бібліотека й музей, спортивні чи творчі секції. Наш заклад вищої освіти має у своїй структурі ще й засаджену картоплею, буряком, кукурудзою, малиною, яблунями та полуницею землю.

7, 9 та 10 вересня більше ніж 30 студентів, лаборантів та аспірантів зібрали урожай картоплі з понад гектара землі. Активістам вдалося подолати позначку в 20 тонн овочів.

Колектив СНАУ вдячний кожному, хто долучився. Знаємо, це важка фізична праця, але тепер з Вашою допомогою ми маємо запаси картоплі для нашої їдальні. Пам’ятаймо, що поки на фронті виборюють мир та незалежність, українці повинні наполегливо працювати в тилу, щоб забезпечити себе й ЗСУ всім необхідним.

Скоро плануємо збирати урожай буряку, тому всіх активістів запрошуємо взяти участь. Звертайтеся до Зінченко Світлани Володимирівни (каб. 239).