У Сумському НАУ готуються до найромантичнішого свята року

День Святого Валентина відзначається у всьому світі саме 14 лютого. В цей день у повітрі вирує кохання, безліч посмішок та веселощів.
Звичайно, жодне свято не обходиться без сюрпризів. Наприклад, у Франції заведено дарувати в цей день ювелірні прикраси, в Японії — кондитерські вироби певної компанії-виробника, а в Данії — засушені квіти.
Оскільки свято набуло популярності і в Україні, то й традиція дарувати щось в цей день своїм коханим також стала обов’язковою. Зазвичай є безліч варіантів та пропозицій саме для цього свята, вибір яких залежить від бюджету: від подарункових сертифікатів до романтичної подорожі в будь-яку точку світу. Але не слід забувати, що найголовніша мета цього дня — увага та піклування про свого партнера, а подарунок можна зробити і своїми руками.
Тож традиційно 11 лютого фахівці відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ провели Майстер-клас з виготовлення валентинок. Студенти спільно з представниками студентського ректорату втілили свої творчі ідеї у життя. Вони вирізали й шили, клеїли та малювали, весело спілкувалися та чаювали!
Як результат, було створено дерево кохання, котре кожен з охочих може побачити в нашому університетському кафе “GinkGo”.