У Сумському НАУ пройшло чергове засідання вченої ради

25 травня в Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради під головуванням ректора університету, академіка Володимира Ладики. До розгляду членів вченої ради було винесено ряд важливих питань, які дають змогу створити сукупну картину того, як завершується нинішній, та яким буде наступний навчальний рік у закладі вищої освіти.

Про підсумки 2019/2020 н. р. та затвердження навчальних планів, освітньо-професійних та  освітньо-наукових програм 2020 року набору доповів проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов. Про перебіг профорієнтаційної роботи та її результати розповіла його заступниця Ніна Мельник.

У розділі «Різне» про деякі питання наукової роботи доповів профільний проректор Юрій Данько. Крім того були розглянуті итання щодо внесення змін до Положення про організацію освітнього процесу в Сумському національному аграрному університеті від 2015 року та до Правил прийому до Сумського НАУ у 2020 році. За цими питаннями доповідали Валерій Жмайлов та секретар Приймальної комісії Віктор Сергієнко відповідно.

Про затвердження Положення про господарство електричних мереж  та Положення про господарство сантехнічних мереж доповів профільний проректор Микола Шпетний. А про внесення змін до Положення про кафедри, у свою чергу, доповів перший проректор СНАУ Микола Курило.

За підсумками засідання Вченої ради можна впевнено сказати, що Сумський національний аграрний університет успішно завершує поточний навчальний рік та готовий приймати нових студентів!