У Сумському НАУ пройшло позачергове засідання Вченої ради

4 лютого в Сумському національному аграрному університеті відбулося позачергове засідання Вченої ради під головуванням ректора СНАУ, академіка НААН України Володимира Ладики. До порядку денного було винесено ряд важливих питань життєдіяльності університету.
Однак, перш, ніж перейти до їх розгляду, ректор Сумського НАУ вручив контракт директору Маловисторопського коледжу Володимиру Доценко. До слова, це перший контракт, в якому зазначено КРІ – показники ефективності роботи директора коледжу. Надалі всі науково-педагогічні працівники університету будуть переведені на контракти із визначеним КРІ.
Серед важливих питань порядку денного – затвердження Антикорупційної програми університету, про яку доповів перший проректор Микола Курило. Він також виступив доповідачем по питанню щодо визначення правового статусу коледжів СНАУ. Відповідно до рішення їхніх трудовик колективів Вчена рада СНАУ проголосувала за зміну назв коледжів і направлення клопотання до Міністерства освіти та науки України про переведення їх до категорії закладів фахової передвищої освіти.
Крім того, на позачерговій Вченій раді розглядалося питання проведення профорієнтаційної роботи. По цьому питанню доповідали директор Офісу промоції Ксенія Блюмська-Данько та заступник проректора з навчальної роботи Ніна Мельник, які презентували нову модель взаємодії з потенційними абітурієнтами.
Окремим питанням порядку денного декан факультету агротехнологій та природокористування Ігор Коваленко презентував нове Положення про органічне поле, яке створене в Сумському національному аграрному університеті.
На завершення було розглянуто питання щодо підтримки кандидатур Вячеслава Данчука до обрання в члени-кореспонденти, а Валерія Ушкалова – академіки  національної академії аграрних наук  України.