У Сумському НАУ тестують сучасну техніку для роботи в полях

У Сумському національному аграрному університеті тривають останні приготування до виходу в поле надсучасної сівалки Vega 8 Profi.

Сьогодні аграрні технології і техніка для роботи у полях вражають своєю інноваційністю й точністю. Використання сучасних технологій дозволяє зробити процес вирощування сільськогосподарських культур більш економічним, точним і безпечним, що в результаті дає змогу знизити собівартість та вартість готової продукції.

У той же час, будь-яка техніка потребує фахових випробувань. У цьому надійним партнером для компаній-виробників сільгосптехніки та обладнання є Сумський НАУ, який вже кілька років поспіль має партнерські стосунки з такими компаніями. Це дозволяє залучати студентів до вивчення та роботи з сучасними машинами, а виробникам отримувати фахові відгуки про роботу з технікою.

От і зараз, у розпал польового сезону у СНАУ тривають останні приготування до польового випробування нового покоління сівалок від українського заводу «Ельворті», зокрема сівалки Vega 8 Profi. Ця машина призначена для точного посіву за мінімальною та традиційною технологією. Використовується для посіву насіння кукурудзи, соняшника, сої, тощо. Одночасно з посівом зерна можна вносити мінеральні добрива. Це значно економить час та ресурси під час посівної кампанії.

Вже найближчими днями нова сівалка вийде на дослідні поля. А значить, українські аграрії зможуть використовувати якісну сільськогосподарську техніку від вітчизняного виробника.