У Сумському НАУ відбулося чергове засідання вченої ради

Навчальний процес у Сумському національному аграрному університеті триває, а отже існує ряд питань, що потребують експертного вирішення членами Вченої ради університету. Для оперативного розв’язання цих питань члени Вченої ради зібралися на чергове засідання 28 вересня.

До порядку денного виносилися наступні питання:

1. Про затвердження переліку наукових шкіл Сумського НАУ.

Доповідав: проректор з наукової роботи Данько Ю.І.

1. Про результати акредитації освітніх програм та забезпечення дотримання критеріїв Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Доповідала: завідувачка відділу якості освіти, ліцензування та акредитації СНАУ Скляр І.Д.

1. Про пріоритетні напрямки профорієнтаційної роботи СНАУ та коледжів у 2020-2021  навчальному році

Доповідала: заступниця проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Мельник  Н. М.

1. Про дистанційне навчання в СНАУ у 2020-2021 навчальному році: стан, проблеми та перспективи

Доповідала: завідувачка кафедри кібернетики та інформатики Агаджанова С.В.