У Сумському НАУ відбулося засідання Вченої ради

31 травня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, на якій головував ректор університету, академік НААН України Володимир Ладика.

Здебільшого засідання було присвячене виховній, профорієнтаційній та спортивній роботі у СНАУ та його відокремлених підрозділах. Утім, приділили увагу члени Вченої ради і науковій роботі, а також узгодженню нормативних документів, що регламентують діяльність університету.

До порядку денного були винесені такі питання:

1. Про результати виховної роботи у Сумському НАУ та коледжах СНАУ доповідала завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами Зінченко С.В.
  2. Про результати фізичної  підготовки студентів  університету доповідав завідувач кафедри фізичного виховання   Харченко С.М.
  3. Про стан профорієнтаційної роботи університету та коледжів СНАУ Доповідає: начальник навчального відділу Колодненко Н.В.
  4. Різне.

У блоці різне розглянули питання наукової роботи, про які доповідав профільний проректор Юрій Данько. А також було розглянуто питання затвердження нормативних документів, що регулюють діяльність вишу.

Наприкінці  засідання члени Вченої ради розглянули конкурсні справи на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників та присвоєння вчених звань співробітникам СНАУ.