У Сумському НАУ відбувся урочистий концерт до Дня працівників сільського господарства

Кожної третьої неділі листопада всі працівники агропромислової сфери відзначають професійне свято – День працівників сільського господарства. В цей день ми віддаємо шану усім творцям народного добробуту, усім, хто працює в аграрній сфері, забезпечуючи країну найнеобхіднішим – хлібом та до хліба!
Не залишився осторонь цього величного свята і Сумський національний аграрний університет. Для привітань та поздоровлень він зібрав всіх тих, хто не лише працює на землі, а й тих, хто навчає майбутніх агрономів, ветеринарів, технологів, біологів, зоотехніків, тощо. Багато теплих слів у цей день лунало зі сцени, багато щирих побажань добра та злагоди.
Відкрив урочистий захід перший проректор СНАУ, доктор юридичних наук, професор Микола Курило: «Відповідаючи на питання про те, яке місце займає День працівників сільського господарства, треба подумати, чи знаємо ми хоч одну домівку, де не було б ікони. Чи знаємо ми хоч одну сім’ю, де не цінували б хліб? У сучасному світі ми не бачимо реклами хліба. Але хіба потребує реклами ікона? Не випадково 30% економічного потенціалу України припадає на агропромислову сферу. І це завдяки тим людям, які працюють на полі, а також тим, хто навчає фахівців».
До вітань приєдналась і заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Наталія Ніколаєнко: «Ми завжди будемо державою, котра славиться своєю землею. Жодні катаклізми не змогли змінити ставлення українського народу до святої землі. Сьогодні свято тих, хто щодня працює на полях. І дуже приємно, що до святкування долучаються не лише представники технологічної, але й інтелектуальної сфери. Тож сподіваємось, що студенти СНАУ не зрадять своєму вибору і будуть працювати в аграрному секторі. Адже він залишається одним з найбільш перспективних».
Привітав працівників зі святом і проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності Микола Коваленко: «Для СНАУ День працівників сільського господарства завжди буде одним з найважливіших свят. Наш заклад є кузнею для перспективи аграрної сфери, адже ми закладаємо всі необхідні для керівників агропідприємств знання і навички», – сказав він.
З сумлінну, віддану працю та з нагоди професійного свята грамотами та подяками відзначили кращих працівників Сумського НАУ. А творчі колективи підготували незабутні вокальні та хореографічні номери.
Ми, в свою чергу, приєднуємось до найтепліших побажань сказаних сьогодні та зичимо представникам сільського господарства невичерпної енергії, добробуту, міцного здоров’я, миру та затишку в родинах! Зі святом!