Українські вечорниці в СНАУ

Серед різноманітних свят в нашому університеті  є одне особливе свято – веселе, зимове, – Українські вечорниці. Вже декілька років поспіль Народний ансамбль Народного танцю «Весна» та його керівник Ольга Гетманенко активно пропагують серед молоді СНАУ українські традиції і звичаї, пісню і танець.

Як і в прадавні часи на свята Катерини, Андрія або Миколи молодь збиралася на такі собі посиденьки, вечірки, де дівчата і хлопці  співали  танцювали, розважалися! Так і у нас в СНАУ:  в найкращих українських традиціях на вечорниці зібралися учасники та випускники «Весни». Ігри, конкурси, забави, пісні, танці, гумор, традиційні українські страви та обряди – все це зробило вечір незабутнім!

Це справжній дух українських вечорниць: сміх, бешкетування, залицяння та веселощі. Студенти та випускники поєднуються в єдиному настрої колоритних українських розваг! Красиві українські хустки, що одягли в цей вечір дівчата, нагадали всім про ще одне свято – 7 грудня відзначається День української хустки.

Велика подяка керівнику НАНТ «Весна» Ользі Гетманенко за чудовий вечір, за виховання молоді в любові і повазі до української культури. Адже тільки в пошані до своїх народних звичаїв і любові до рідної землі, її пісні, танцю, обрядів можна передати ці скарби нашого народу молодому поколінню.