Вчена рада Сумського НАУ провела чергове засідання

26 квітня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої, яке з огляду на міркування безпеки в умовах пандемії, було проведене в режимі онлайн із використанням платформи відеозв’язку ZOOM.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету. Зокрема до Порядку денного були внесені такі питання:

1. Про результати функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Доповідала: завідувач відділу якості, ліцензування та акредитації Ірина Скляр.
  2. Про ухвалення освітніх програм та навчальних планів 2021 року набору. Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.
  3. Про роль наукової бібліотеки в інформаційному забезпеченні навчально-наукового процесу в університетському комплексі СНАУ та коледжах СНАУ. Доповідали: директорка бібліотеки Галина Комликова та директори фахових коледжів СНАУ.
  4. Про фінансовий план на 2021 рік. Доповідав: проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності Микола Коваленко.
  5. Різне. У цьому блоці були розглянуті нагальні питання наукової та навчально-методичної, організаційно-управлінської діяльності, за якими доповідали профільні проректори та керівники структурних підрозділів.

Розглянувши та обговоривши питання забезпечення роботи Сумського національного аграрного університету, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення.