У СНАУ 29 травня 2023 відбулося чергове засідання Вченої ради.

Розпочалася Вчена рада з вітань. Військові 211 окремого батальйону, що складається із жителів Сумщини, в особі заступника командира з морально-психологічного забезпечення Юрія СІРЕНКА, подякували колективу СНАУ за виховання патріотизму, волонтерську допомогу ЗСУ. Бійці запевнили, що кордони захищені, українцям нічого не загрожує.

Крім того, ректор СНАУ, голова Вченої ради Володимир ЛАДИКА вручив атестати доцентів Наталії КОЛОДНЕНКО, Олені ОСМАЧКО, Олені КОШЕЛЬ, Ірині САМОХВАЛОВІЙ, Інні ЗУБЦОВІЙ.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки грамотою Департаменту освіти відзначили Наталію СРІБНЯК, Наталію СТОЯНЕЦЬ, Владислава КОВАЛЕНКА, Михайла ДУМАНЧУКА, Наталію БОНДАР, Людмилу ВАРЕНИК, Тетяну СТЕПАНОВУ, Олександра МИХАЛКА.

На порядку денному наступні питання:

1. Про виконання стратегії інтернаціоналізації освіти в Сумському НАУ на 2022-2025 р. (доповідав: проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО)
2. Про результати виховної роботи у Сумському НАУ та коледжах СНАУ оповідала: начальник виховного відділу Світлана ЗІНЧЕНКО)
3. Про результати фізичної  підготовки студентів  університету (доповідав: завідувач кафедри фізичного виховання Сергій ХАРЧЕНКО)
4. Про стан профорієнтаційної роботи університету та коледжів СНАУоповідала: помічник ректора з питань профорієнтації Ніна МЕЛЬНИК)
5. Різне

5.1. Питання наукової роботи  (доповідав: проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО)

5.1.1. Про коригування теми дисертаційного дослідження

5.1.2. Про відрахування здобувачів ступеня доктора філософії з 01 червня 2023 року

5.1.3. Про надання академічної відпустки з 01.06.2023 року по 22.12.2023 року

5.1.4. Про затвердження складу спеціалізованих вчених рад для захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора філософії

5.1.5.  Про зміну наукового керівника дисертаційного дослідження

5.1.6. Про затвердження теми дисертаційного дослідження

5.1.7. Про надання права керівництва дисертаційними дослідженнями аспірантів

5.1.8. Про направлення на міжнародне стажування

5.1.9. Про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування

5.1.10. Про рекомендацію до друку

5.2.  Про рекомендацію до затвердження ОПП (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.3. Про затвердження проєктної групи (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.4. Про включення годин за керівництво кваліфікаційними роботами магістрів весняного набору у навантаження 2024-2025 навчального року  (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.5. Про встановлення ліміту стипендіатів (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.6.  Про затвердження Положення про Профорієнтаційний офіс промоції Сумського національного аграрного університету  (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.7. Про рекомендацію до друку навчальних видань  (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.8. Про затвердження змін до Правил прийому для здобуття вищої освіти в Сумському НАУ в 2023 році (доповідав: відповідальний секретар приймальної комісії  Віктор СЕРГІЄНКО)

Члени Вченої ради за результатами обговорення ухвалили відповідні рішення.