Відбулась конференція партнерів проєкту Twinning (TWG) «UK-Ukraine university twinning scheme”

Конференція була спрямована на відзначення досягнень проєкту Twinning зможливістю почути думки щодо підтримки українських закладів освіти від лідерів Великобританії та України, а також стати свідками підписання нових партнерських угод. У заході взяли участь і представники Сумського національного аграрного університету, Британським партнером якого  є Royal Agricultural University.

Радник — уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольга БУДНИК зазначила, що ця програма отримала всебічну підтримку особисто від Президента України. Радник – уповноважена приділила увагу підтримці закладів вищої освіти, зазначивши, що допомога  українським університетам буде здійснюватися завдяки новій програмі UK twinning programme, яка надає можливість працювати з провідними університетами Великої Британії.

Також під час конференції наголошено на тому, що керівники таких закладів, як Ліверпульський університет, Університет Рексема Гліндура та Університет Глазго, офіційно підтвердили свою прихильність партнерству з українськими університетами, чия повсякденна діяльність була порушена збройним конфліктом. Партнерства нададутьширокий спектр практичної допомоги через допомогу у відновленні кампусів українських університетів, які були пошкоджені та зруйновані, взаємне визнання кредитів, щоб англомовні українські студенти могли проходити онлайн-курси в університетах Великобританії, сприяння спільному використанню академічних ресурсів, спільної підтримки психічного здоров’я  для українських співробітників та студентів, які страждають на посттравматичний стресовий розлад через конфлікт,   дозволяючи українським студентам «надолужити» знання.