Відбулися семінари із проектного менеджменту та HR Award від HRS4R в рамках чеського проекту розвитку

11 листопада для науковців та дослідників відбувся майстер-клас з розробки та управління науковим/міжнародним проектом. Заступник декана з міжнародного розвитку факультету тропічних агронаук Чеського університету природничих наук м. Прага пані Петра Чалупкова провела зустріч, яка була дуже інтенсивно насичена практичними підказками щодо підготовки та управління проектами, що фінансуються ЄК в рамках програми «Еразмус+» за напрямками КА1 та КА2. Пані Чалупкова поділилася цікавим досвідом управління консорціумом університетів в рамках проекту із стратегічного співробітництва та розбудови спроможності.
12 листопада відбувся семінар для адміністративного персоналу про HR AWARD від HRS4R (Стратегія людських ресурсів для дослідників). Стратегія розробліяється у відповідності до Рекомендацій Європейської Комісії 2005/251/EC та Європейської Хартії дослідників та Кодексу поведінки щодо найму дослідників. Європейська Комісія відзначає «Премією в галузі людських ресурсів» науково-дослідницькі установи. Eксперт проекту пані Ольга Льойнер, заступник декана з питань науки, досліджень та докторантури факультету тропічних агронаук, член наглядової ради Чеського УПН із реалізації стратегії людських ресурсів для дослідників, провела цей семінар. Були обговорені напрямки реалізації політики в галузі кадрових ресурсів у відповідності до 40 принципів Хартії та Кодексу на основі індивідуально розробленого плану дій/стратегії управління персоналом. В результаті університети-учасники проекту будуть приймати рішення чи будуть подавати заявку на отримання премії.
Семінари були організовані в рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні», який фінансується Чеською агенцією розвитку. Координатором проекту для української сторони є Оксана Михайлівна Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій “УАБС” Сумського ДУ.