Відбулося засідання Вченої ради університету

Сьогодні Вчена рада Сумського національного аграрного університету зібралась на останнє засідання у цьому навчальному році.

На початку засідання ректор Володимир Ладика представив новообраних Голову первинної профспілкової організації викладачів і співробітників СНАУ – Ольгу Божко та її заступницю Катерину Глуходід, вченого секретаря Вченої ради університету – Маргариту Лишенко, директора інформаційно-профорієнтаційного медіацентру СНАУ – Ірину Тодерюк та заступника декана харчових технологій з навчальної роботи та питань ліцензування й акредитації – Тетяну Степанову.

Ректор від імені директора Державної установи «Науково-методичного центру вищої та фахової перед вищої освіти» Тетяни Іщенко вручив команді СНАУ диплом за зайняте 3 місце у змаганнях з настільного тенісу, які відбувалися за програмою всеукраїнської спартакіади «Здоров`я» серед науково-педагогічних та педагогічних працівників аграрних закладів вищої освіти.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, професор Микола Соколов під час свого виступу акцентував увагу на необхідність активізації розвитку міжнародного співробітництва із зарубіжними та вітчизняними організаціями щодо залучення студентів на навчання, зокрема з Українським державним центром міжнародної освіти МОН України. Крім того, проректор наголосив на посилення роботи щодо академічної мобільності студентів, аспірантів, наукових та науково-педагогічних працівників у програмах міжнародної академічної мобільності.

Валерій Жмайлов, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського НАУ, професор, доповів членам вченої ради про стан виконання контрактних зобов`язань науково-педагогічними працівниками університету у 2018-2019 навчальному році та про результати весняної екзаменаційної сесії.

У ході роботи вченої ради були затверджені кандидатури студентів на отримання іменних стипендій за підсумками весняного семестру 2018-2019 навчального року: Ірина Літовченко, Володимир Шершак, Тетяна Лук`яненко – стипендія Президента України; Дмитро Трофименко та Олена Логвін – стипендія Верховної ради України; Яна Вялкова – стипендія ім. М.С. Грушевського; Аліна Колегінова – стипендія Кабінету Міністрів; Світлана Решетіло, Олександр Галушко, Марія Славкова, Владислава Мачула – стипендія Голови Сумської обласної державної адміністрації.

Перший проректор СНАУ, професор Микола Курило довів до відома питання щодо стану виконання рішень вченої ради, прийнятих у 2018-2019 навчальному році.

Окрім цього, вченою радою були затверджені штатні нормативи Сумського національного аграрного університету та зміни до Правил прийому на навчання в СНАУ в 2019 році.