Відбувся форум «Велике будівництво. Дороги» на базі будівельного факультету СНАУ

Тематика будівництва наразі стала ще актуальнішою, адже це масштабна розбудова якісної інфраструктури.

Сьогодні на початку проведення форуму учасники ознайомилися зі смарт–полігоном СНАУ, де Соларьов О.А., виступив з темою «Практична складова в курсовому та дипломному проектування інженерів».

На пленарному засіданні зі вступного слова важливу тему підтримав голова Сумської обласної облдержадміністрації Живицький Дмитро Олексійович.

У ході проведення було заслухано ряд наступних виступів: Заступник голови Сумської ОДА Клименчуков О.В., презентував стратегію великого будівництва на Сумщині 2021-2025; Директор ДП «ДерждорНДІ» Безуглий А.О., виступив з темою «Наукове супроводження проектів будівництва доріг та інфраструктури»; Перший заступник директора ДП «ДерждорНДІ» Цинка А.О., презентував останні зміни до нормативно–правових документів, що регламентують здійснення ремонтно–будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування; Ректор Сумського НАУ Ладика В.І., розповів про підготовку кадрів від робітничих до менеджерських професій; Декан будівельного факультету Циганенко Л.А., презентувала нову освітню програму «Автомобільні дороги та транспоротні споруди»; Виконавчий директор RGM груп Макарюк О.О., ознайомив з темою «Експлуатація доріг та їх проектування»; Директор підприємства «Безпека доріг» Тютюнник В.А., презентував новітні технології у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху»; Представництво «Онур Тааххмут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті» та ТОВ «Онур конструкціон Інтернешнл», з темою «Дороженє будівництво в Україні».

Важливим питанням форуму було підписання двох меморанудумів, а саме: між Сумською обласною державною адміністрацією та ДерждорНДІ щодо співпраці та між СНАУ та Держдор НДІ щодо співпраці в організації, розробці та методичній підтримці навчальної програми спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія «Автомобільні дороги та транспортні споруди».
А також підписання договору про співпрацю між: RGM груп та СНАУ; АМК РЕМ-буд та СНАУ.