Відбувся традиційний осінній квартирник

Відділ з організації виховної роботи разом зі студентами, студентським ректоратом та профспілковою організацією студентів та аспірантів Сумського НАУ провели свято студентської пісні і музики – традиційний осінній квартирник. Цього року він пройшов у інтернаціональному студентському кафе Ginkgo. Найактивніші студенти співали, слухали вірші, грали на гітарі та насолоджувались музичним гуртом. Упродовж заходу у виконанні студентів звучали, як відомі українські, так і експресивні європейські композиції.

Серед виступаючих були як постійні учасники подібних заходів – студент біолого-технологічного факультету (Діма Стрибуль), факультету агротехнологій та природокористування (Станіслав Армен), юридичного факультету (Аліна Володська), факультету ветеринарної медицини (Аделіна Пухальська), будівельного факультету (Тимофій Лазоренко), так і нові учасники – студенти першого курсу факультету ветеринарної медицини, факультету агротехнологій та природокористування, інженерно-технологічного факультету (музичний гурт «f4t4li5t»–Андрій Бевза, Микола Наливайко, Кирил Горенко), вокальні композиції подарувала студентка юридичного факультету Олена Нємцева, факультету агротехнологій та природокористувння (Катерина Лень), прорекламувала власну поезію студентка факультету ветеринарної медицини Софія Красюк.

Ведучим заходу виступив активний, харизматичний вокаліст Студентського академічного хору «Юність»–Тимофій Лазоренко, студент будівельного факультету. Концертна програма складалася з номерів різних стилів та напрямків виконання. Квартирник відкрив нові таланти першокурсників, і авторські творчі здібності.

Профспілкова організація студентів та аспірантів СНАУ разом з кафе «Ginkgo» пригощали гостей смачними смаколиками, а студентський ректорат вручив подаруночки  для учасників квартирнику. Дякуємо всім хто долучився та до нових зустрічей!