Відео студентів СНАУ увійшло до десятки кращих на українському Global Money Week

Питання фінансової грамотності – одне з найактуальніших для розвитку стабільного, успішного суспільства. Залучення дітей та молоді до інформаційних кампаній, присвячених управлінню фінансами дозволяє зрощувати свідоме покоління громадян, здатних накопичувати, заробляти та розумно вкладати гроші, розбудовуючи економіку держави.

Розуміючи це, Сумський національний аграрний університет намагається активно долучатися до просвітницьких заходів на тему фінансової грамотності. Зокрема і Всесвітнього тижня грошей – Global Money Week – який проходить у березні у понад 150 країнах світу.

Метою заходу є привернути увагу суспільства до фінансової освіти й фінансової грамотності; надихнути дітей і молодь дізнатися більше про гроші та заощадження; як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес; розповісти дітям і молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима, за допомогою веселих та цікавих інтерактивних заходів.

У 2020 році пандемія коронавірусної інфекції внесла свої корективи у перебіг цієї глобальної ініціативи, більшість заходів перенесли на осінь. Але, все ж таки організатори визначили кращі відеороботи учасників на тему фінансової грамотності. Приємно відзначити, що до десятки кращих робіт увійшов і відеоролик студентів І курсу факультету економіки і менеджменту (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування») Сумського національного аграрного університету. Відео «Депозитний договір: що треба знати перед тим, як підписати» Андрія Корольов, Владислава Щербачена та Яни Васильєвої отримало 7 місце у загальному заліку серед понад 20 учасників. Переглянути відео можна за посиланням на офіційному каналі Global Money Week Україна. Це дуже достойний результат, який, переконані, стане лише першою сходинкою до наступних звершень.

Крім того, було відзначена відеоробота і студентів Роменського фахового коледжу СНАУ Альони Семоненко, Марини Федини та Анастасії Калевич. Дівчата отримали заохочувальні призи від організаторів заходу та Сумського НАУ.

Вітаємо наших студентів із чудовим результатом та бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчій діяльності!