Відомі переможці І туру “Агрополітичних дебатів”

Щороку на весні у Сумському національному аграрному університеті проходить конкурс «Агрополітичні дебати», що мають на меті сприяти розширенню світогляду майбутніх фахівців аграрного сектору, а також навчити аргументовано та виважено відстоювати свою точку зору щодо важливих для України аграрно-політичних питань.

Конкурс «Агрополітичні дебати» організовує Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» (ДУ «НМЦ «Агроосвіта») за методичної підтримки з боку проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД) з 2016 року.

Відбувається він у два етапи: I (відбірковий) етап до 1 травня проводять аграрні університети; II етап (фінальний) проводиться в рамках «Зльоту студентських лідерів аграрної освіти», або під час окремого зібрання в Києві на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти.

Критеріями для визначення переможців агродебатів була: обізнаність учасників щодо актуальних питань у галузі аграрної політики; розкриття теми дебатів (всебічний аналіз проблеми та перерахування її важливих складових); наведення достовірних та належних аргументів; уміння логічно і послідовно наполягати на власній позиції; командна робота та її злагодженість; культура ведення дебатів; грамотне мовлення та ораторське мистецтво; оперативне використання аргументів опонентів у своєму виступі.

У І турі конкурсу «Агрополітичні дебати – 2021» змагалось 8 команд, але перемогу здобула команда юридичного факультету – І місце, команда факультету економіки і менеджменту посіла ІІ місце, а команда факультету харчових технологій зайняла почесне – 3 місце.

Крім того, журі було відзначено кращого спікера, Євгенію Зінченко, яка і буде представляти університет на ІІ етапі конкурсу.

Вітаємо переможців, та бажаємо подальших успіхів!