Викладачі СНАУ відвідали Лебединський район з профорієнтаційним візитом

3 жовтня 2019 року викладачами кафедри екології та ботаніки факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету – к.б.н., доцентом Баштовим Миколою Григоровичем та к.б.н., доцентом Кирильчук Катериною Серіївною – було проведено профорієнтаційний захід у Будильському НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області).
У заході брали участь учні 8-11 класів, яким була надана інформація про факультети та спеціальності Сумського НАУ. Особлива увага була приділена спеціальностям факультету агротехологій та природокористування, зокрема спеціальностям «Екологія» та «Туризм». Було продемонстровано можливості приладної бази кафедри для проведення контролю якості довкілля, висаджено плодові дерева (подарунок факультету агротехнологій та природокористування) на території школи разом із учнями, наголошено на проведенні 19 жовтня 2019 року Дня відкритих дверей у Сумському національному аграрному університеті.