Випуск магістрів інженерно-технологічного факультету відбувся у Сумському НАУ

Випуск студентів магістратури відбувся у Сумському національному аграрному університеті. Дипломи вручили студентам інженерно-технологічного факультету.

Вітаючи випускників, ректор СНАУ Володимир Ладика, відмітив важливість здобутого ними фаху для розбудови квітучої, незалежної України, а також побажав наполегливості задля досягнення своєї мети та вручив магістрам омріяні дипломи і подяки найактивнішим.

На інженерно-технологічному факультеті випускається 106 студентів за 4-ма спеціальностями та 5-ма освітніми програмами, а саме:
– 2 випускники мають диплом з відзнакою;
– 12 випускників відмінників;
– 5 випускників скористались можливостями дуального навчання;
– 18 випускників проходило практику на провідних підприємствах України та світу;
– 2 випускники мають здобутки у спорті;
– 1 випускник має здобутки у художній самодіяльності;
– 15 студентів за час навчання одружилося, у сім`ях народилося 7 майбутніх абітурієнтів СНАУ.

На спеціальності «Харчові технології» випускається 20 студентів, з них:
– 1 випускник має дилом з відзнакою;
– 1 випускник відмінник;
– 2 випускники скористались можливостями дуального навчання;
– 8 випускників проходили практику на провідних підприємствах України та світу;
– 3 студентів за час навчання одружились, у сім`ях народилося 2 дітей.

Диплом з відзнакою освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальності зі спеціальності «Агроінженерія» та подяку ректора за високі досягнення у навчанні та науково-дослідній роботі вручили Сокол Анні Олексіївні, диплом магістра встановленого зразка та подяка ректора за активну участь у спортивному житті університету та зайняті призові місця у спортивних змаганнях вручили Арістархову Сергію Анатолійовичу який працює на посаді інженера АТ «Сумигаз», диплом магістра з відзнакою освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальності «Харчові технології» та подяка ректора за високі досягнення у навчальній, науково-дослідній і громадській діяльності та підвищення позитивного іміджу університету отримала Ярмош Тетяна Анатоліївна.

Привітав своїх підопічних декан інженерно-технологічного факультету Довжик Михайло Якович та заступник декана інженерно-технологічного факультету Сабодаш Сергій Михайлович. На молодих фахівців чекають нові дороги, на деяких з них — здобуття наступного наукового ступеню у стінах рідного університету.

Сумський НАУ бажає випускникам у з гордістю носити звання магістра,використовувати та примножувати здобуті в університеті знання, натхнення, цікавого та яскравого життя, наполегливості у підкоренні нових вершин!