Вітаємо українців з Днем прапора!

Наш синьо-жовтий стяг майорить. Над Україною, над усім білим світом. А це значить, що ми живі, незалежні, об’єднані!

Український прапор став символом свободи, незламності, бойового духу, волі. У кожному куточку Землі знають, що наше знамено виборено тяжкою боротьбою з поневолювачами й окупантами.

Наші найкращі кольори Pantone: вільний синій та енергійний жовтий.

Синій – мирне безхмарне небо, без шахідів і ракет. Яке у нас обов’язково буде. З білою смугою літака. Не військового, це наші українці повертаються у рідні домівки.

Жовтий – безмежне пшеничне поле. Родючість нашої землі. Наше багатство й невтомна праця, натруджені руки пращурів.

З Днем прапора, український народе! Нехай наш синьо-жовтий майорить від Чернігова до Сімферополя, від Ужгорода до Луганська. Нехай він залишатиметься символом невтомної віри в перемогу, згуртованості та незалежності. Нехай на ньому більше ніколи не буде слідів смерті й розпачу, а тільки гордість за країну та радість перемоги!

З історичної довідки:

Історія нашого прапора бере початок ще з часів Київської Русі. Уже в ті роки більшість гербів українських міст обрамлювали в синьо-жовті кольори.

Жовто-синій прапор став символом української національності та незалежності у другій половині XIX століття. Спочатку він був символом Української Народної Республіки, яка оголосила свою незалежність від Російської та Австро-Угорської імперій під час революції 1917-1921 років.

Після цього українська державність пережила різні періоди: входила до складу Радянського Союзу, а потім стала незалежною державою після його розпаду в 1991 році. Прапор знову став символом незалежності та державності.