Зінченко Світлана Володимирівна

Народилася 23 серпня 1989 року в с. Шаболтаєве Охтирського району Сумської області.

У 2007 році закінчила В’язівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У 2012 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за напрямом підготовки «Біологія. Практична психологія» та здобула кваліфікацію вчителя біології, екології та практичного психолога в навчальних закладах.

У 2013 році закінчила Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Управління навчальними закладами».

Свою трудову діяльність розпочала у березні 2012 року на посаді практичного психолога Куземинського освітнього округу.

З листопада 2012 року по теперішній час працює на посаді практичного психолога відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету.

Член Методичного об’єднання практичних психологів ЗВО ІІІ-IV рівня акредитації м. Суми.

У 2018 році була учасником ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціально-педагогічні основи розвитку особистості в сучасних умовах комунікації: досвід, проблеми, перспективи.

У 2018 році отримала подяку за підтримку проекту «Joy. Job. Choice» Отримай інструменти та будуй своє майбутнє!».

Має сертифікати за участь у семінарах та тренінгах: «Медіаграмотність для освітян»; «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»; «Конфлікт інтересів: треба знати!»; Сzech Republic development cooperation – Certificate of Attendance has attended a two-day workshop on creation of a document defining the quality of teaching organized in the framework of the development project«Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SNAU and SSU»; «Жінки та чоловіки: гендер для всіх»; «Психологія стресу та способи боротьби з ними»; «Формування прихильності до лікування у пацієнтів з діагнозом «туберкульоз» тощо.