Візит в СНАУ делегації  університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф, Німеччина

Співпраця та розвиток це прекрасний шлях до успішного майбутнього сфери освіти. Професійний ріст викладачів та нові можливості для студентів, що може бути краще для ЗВО?!

Співпраця СНАУ з університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф триває вже більше 20 років, що свідчить про довіру та ефективністю. З 2002 року була започаткована міжнародна магістерська освітня програма «Адміністративний менеджмент».

23 вересня відбувся візит делегації проректорів університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф. Поважні гості були присутні у такому складі: професор, доктор Ральф Шлаудерер – віцепрезидент з національної та міжнародної післядипломної освіти, професор, доктор Сабіне Хоманн-Веніг – віцепрезидент з навчальної роботи, професор, доктор Карстен Лорз – віцепрезидент з міжнародної діяльності,  Катерина Тужик – асистент проекту.

Ральф Шлаудерер у своїй промові зазначив: «Партнерство з СНАУ це особливий випадок співпраці побудованої на цілковитій довірі, ми зорієнтовані на розвиток вищої освіти та удосконалення ролі аграрних університетів в суспільстві».  

Засідання наглядової ради проекту DAAD «Діджиталізація вищих навчальних закладів України» розпочалося з короткого звіту Олега Паська, який доповів про основні аспекти стратегічного розвитку СНАУ. Присутні ознайомилися з презентацією про досвід впровадження діджитал-технологій у навчальному процесі та науковій діяльності СНАУ. Партнерську делегацію було ознайомлено з класом дистанційного навчання.

Про успіх від співпраці з іноземними партнерами зазначила Лариса Калачевська, доктор економічних наук, доцент та відмітила: «Це можливість наших студентів отримати подвійні дипломи та гарні стипендії, а викладачі отримують гарний досвід у підвищенні професійної кваліфікації».

Студенти, які успішно завершили навчання та отримали академічний ступінь MBA матимуть змогу:

Для поважних гостей було організовано та здійснено ряд наступних заходів:

Ознайомлення з інноваційним досвідом організації навчального процесу: модуль технології холоду, інноваційний модуль Hog Slat, інноваційний модуль отримання та переробки молока, інноваційний модуль по переробці м’яса, центр точного землеробства, модуль віртуальної реальності, смарт-полігон, огляд факультету ветеринарної медицини, ПЦР лабораторія і лабораторія екологічного землеробства, лекційна аудиторія, ЦКК.

Отже, варто наголосити, що зараз отримати справжню сучасну європейську освіту не так легко, але студенти СНАУ мають цю унікальну можливість, їм відкриті всі двері для реалізації задуманих цілей.

Студентські роки це саме той період у житті коли потрібно докладати максимум зусиль до самореалізації та розвитку.