Студентський актив СНАУ влаштував свято для сумських дітлахів

Кожного року у перший день червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято було запроваджене з метою привернення уваги всіх верств населення до питання забезпечення добробуту дітей у всьому світі.
Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії.

Саме в дітях продовження людського роду і надія на майбутнє. Кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися і бути щасливою. Тому найактивніші і найкреативніші студенти Сумського НАУ та практичний психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами Дарина Верещагіна, долучились до святкового заходу «Хай щастю дитини не буде кінця», який проходив у міському парку «Казка».

Веселі ігри, цікаві естафети, гучні пісні та запальні танці неабияк захопили малечу, і кожен, хто долучився до наших веселощів, отримав солодкий подарунок. Задоволеними залишились не лише діти, а й батьки, а запальний дитячий сміх та усмішки були найбільшою для нас нагородою.

1 червня – це не лише веселе свято для найменших, а й нагадування суспільству про необхідність захищати дітей всього світу, щоб вони росли щасливими і достойними громадянами країни. Нехай кожна дитина буде щасливою.