Всесвітня акція «16 днів проти насилля»

25.11 – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок – онлайн анкетування “Що ти знаєш про насильство?”
29.11– онлайн тренінг-лекція на платформі Zoom «Насильство. Міфи та реальність»
01.12 – Всесвітній день боротьби зі СНІДом – акція «Не дай СНІДу шанс», яка буде проходити в навчальних корпусах та гуртожитках університету.
02.12 – Міжнародний день боротьби з рабством – онлайн зустріч із представником поліції
03.12 – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями (відвідування Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів).
05.12. – Міжнародний день волонтера – благодійний концерт для людей похилого віку Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці.
06.12 – вшанування пам’яті студенток розстріляних в Монреалі – перегляд театральної вистави «Нелегалка» Сумського національного театру ім. М.С. Щепкіна (09.12)
09.12 – Міжнародний день боротьби з корупцією – онлайн зустріч на платформі Zoom з фахівцем з питань запобігання та виявлення корупції Пирхою М.А.
10.12 – Міжнародний день прав людини – презентація соціального відеоролику про насильство, створеного психологічною службою Сумського НАУ.