Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів

18–22 листопада 2022 року відбулася Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів присвячена міжнародному дню студента в онлайн-форматі.

Відкривав конференцію проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО.

У роботі конференції взяли участь українські та іноземні аспіранти 4 року навчання, які мали можливість поділилися набутим досвідом, завданнями та результатами своїх дисертаційних досліджень. Також на конференції були присутні заступники деканів з наукової роботи та наукові керівники аспірантів.

Ми дякуємо учасникам, що долучилися до конференції в цей нелегкий для країни і для кожного час. Бажаємо миру та успішно представити результати дисертаційних досліджень на публічному захисті.