Шановний Володимире Івановичу! Колектив Сумського НАУ щиро вітає Вас з Днем народження!

Пишаємося й неймовірно цінуємо ту працю, яку проводите кожного дня на благо університету, Сумщини та нашої держави. Ваше лідерство, енергія та пристрасть до постійного навчання та самовдосконалення надихають усіх нас. Під Вашим керівництвом університет стає справжнім центром знань, де кожен студент має можливість розкрити свій потенціал та досягти великих висот.

Усі роки свого життя Ви тісно пов’язали зі СНАУ. Із звичайного студента завдяки наполегливій праці стали ректором. СНАУ став для Вас другим домом, а колектив – родиною, що прослідковується в повсякденному піклуванні, прийнятих рішеннях й увазі до кожної дрібниці. Цінуємо Вашу мудрість і бажання допомогти всім, хто цього потребує. Іноді здається, що кожен співробітник і студент знаходиться під куполом Ваших широких крил: захищений, з підтримкою керівника, розумною настановою, мудрим зауваженням.

Під Вашим керівництвом, Володимире Івановичу, наш університет дійсно живе й процвітає навіть у непрості часи, навіть попри виклики історії, а кожен у його стінах розвивається й росте як особистість і фахівець.

Ваші наукові здобутки в галузі розведення й селекції тварин важко переоцінити. Ґрунтовні знання та праці високо оцінюють у всьому світі, що підтверджують численні нагороди й високі посади у владних колах. Радіємо, що саме Володимир Іванович має можливість долучатися до проведення аграрної політики нашої області та країни, адже знаємо, що майбутнє цього сектору діяльності в руках справжнього професіонала своєї справи.  

У День народження бажаємо Вам наснаги в роботі йнових звершень. Нехай кожна хвилина життя буде наповнена злетами, амбіціями й перемогами. Нехай небо над Вами й всіма українцями буде мирним, безхмарним і сонячним, даруючи радість і спокій у душі. Бажаємо злагоди в родинному колі, ніжності й підтримки з боку близьких. Нехай на життєвому шляху трапляються добрі й мудрі люди, з якими можна поділитися знаннями й перейняти нові.

Дякуємо за роботу й увагу до кожного з нас. Пишаємося працювати під Вашим мудрим керівництвом!

З Днем народження, наш найкращий ректоре! З Днем народження, Володимире Івановичу!