Щорічно з 1 до 21 вересня Відділ міжнародних зв’язків приймає документи для проходження закордонної практики. Термін прийому документів може бути подовжений за умови наявності вакантних місць для проходження практики.

Для успішної реєстрації у Відділі міжнародних зв’язків Вам необхідно:

Критеріями до відбору учасників на всі види практики є:

Тому починайте власну самопідготовку вже з перших днів навчання у СНАУ. Використайте і Ви свій шанс побувати на практиці за кордоном під час навчання в Сумському НАУ. Адже протягом практики студенти покращують знання мови, отримують досвід роботи із передовими технологіями тощо.

Стажування відбувається за різними напрямками:

Програма зазвичай поєднує дві складові: освітню та культурну, передбачається також проведення цікавих зустрічей та екскурсій.

Рекомендаційний лист від закордонного фермера дає змогу не тільки показати себе з найкращого боку перед потенційним роботодавцем, а ще офіційно засвідчити, з якими видами роботи студент має досвід, на якій техніці, які маніпуляції уміє виконувати.

Хотілося б зазначити, що за сприяння Німецької служби академічних обмінів DAAD СНАУ вже більше 15 років реалізує проект «Підтримка німецькомовних курсів» в партнерстві з університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина). У рамках його реалізації нашим студентам гарантовано надаються стипендії для навчання в європейському університеті-партнері та отримання подвійного диплому від ФРН та України.

І пам’ятайте – міжнародний відділ СНАУ має особливий підхід до кожного студента, тож Вам підберуть саме ту практику, яка стане найбільш корисною у Вашій роботі за спеціальністю. Отож, все у Ваших руках, годі сподіватися, що за Вас хтось вивчить мову чи здобуде потрібні знання. Для цього необхідно зібрати пакет документів, оформити закордонний паспорт, отримати погодження декана, або, принаймні, записатись на курси (поглиблене/інтенсивне) вивчення іноземної мови та курси водіння!

Якщо Вас зацікавила можливість проходження закордонної практики, запрошуємо якомога раніше звертатися за довідками до Відділу міжнародних зв’язків – каб. 218 головного корпусу.

Ми завжди раді допомогти студентам СНАУ!