29-30 листопада 2021 року відбудеться друга мультидисциплінарна конференція для молодих дослідників “Тенденції та виклики сталого розвитку в умовах COVID-19”, яка проводиться в рамках проекту Агенції розвитку співпраці Чеської Республіки “Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України” (2019-2021 рр.)

Місце проведення: Суми, Україна (Конгрес -центр Сумського державного університету)

Мова конференції: англійська, участь – безкоштовна (витрати, покриваються Проектом Чеського агентства з питань співробітництва в галузі розвитку в рамках проекту “Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України” (2019-2021 рр.)).

Основна мета конференції полягає в тому, щоб надати можливість науковцям на початку кар’єри в різних дисциплінах поділитися своїми дослідженнями через платформу конференції, а також отримати неофіційний професійний відгук через дискусії, також дати науковцям змогу налагодити контакти зі спеціалістами та іншими установами.

Будь ласка, надсилайте свої тези до 15.11.2021 на електронну адресу pantomima.o@gmail.com. Будь ласка, використовуйте шаблон оформлення конференції для форматування. Шаблон для оформлення тез можна скачати тут. Якщо вимоги щодо форматування, включаючи пізні подання, не виконуються, реферат не приймається.

Файли мають називатися за іменем та прізвищем автора: напр. Хворост_тези.

Тези мають ґрунтуватися на оригінальному дослідженні і мають містити 300-500 слів.

Усі подані тези будуть розглянуті Комітетом (науковці з університетів-організаторів).

Автори будуть повідомлені до 20 листопада 2021 року чи прийняті їх тези.

Пізніше буде повідомлено про остаточні деталі (усна презентація/стендова презентація), а також інструкції. Будь ласка, регулярно перевіряйте свою електронну пошту.

У разі виникнення будь-яких технічних питань зверніться до пана Марека Єлінека електронною поштою: marekjelinek@ftz.czu.cz.