До 27 грудня відкрито запис на безкоштовний курс з академічного письма англійською мовою в рамках спільного з Чеським У

ПН проекту «Платформа AgriSciences для посилення науки у вищих навчальних закладах України». Курс призначени

й для починаючих дослідників або науковців, що хочуть вдосконалити якість володіння науковою англійською. За результатами успішного проходження курсу чеською стороною буде видано відповідний сертифікат.

 

Відкрито запис на безкоштовний курс з академічного письма англійською мовою в рамках спільного з Чеським УПН проекту «Платформа AgriSciences для посилення науки у вищих навчальних закладах України», що реалізується консорціумом з 5ти українських університетів, включаючи СНАУ. Проект спрямований на зміцнення потенціалу та співпрацю молодих викладачів, дослідників та магістрів та докторантів у вибраних українських університетах.

Курс “Основи академічного письма” призначений для починаючих дослідників або науковців, що хочуть вдосконалити якість володіння науковою англійською. Запис буде закрито 27 грудня 2020 року. 

За результатами успішного проходження курсу “Основи академічного письма” англійською мовою учасники отримають від чесь

кого партнера відповідний сертифікат та будуть:

Курс включає 40 годин навчання та буде проходити з 8 січня по 28 лютого 2021 року та буде проводитись через систему управління навчанням Canvas, яка є гнучким програмним додатком, спрямованим на співпрацю, що дозволяє як асинхронне, так і синхронне навчання та викладання, залучення до сумісної роботи у групі створення академічної атмосфери. Сертифікати видаватимуться тим, хто успішно пройде щонайменше 70% завдань.

Хто може подати заявку?

Кандидати мають:

Щоб записатися на курс, будь-ласка, до 27 грудня 2020 року заповніть онлайн заявку за цим посиланням:  https://forms.gle/DmSNPRafYdxWSnhE6

Кількість учасників обмежена, процес конкурсного відбору учасників буде базуватися на аналізі заявок та вступному тестуванні знань. За результатами аналізу заявок кандидати будуть запрошені до тестування через лист на вказані електронні адреси.

Викладач курсу: Ляшенко Ірина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов ННІ БТ «УАБС» Сумського державного університету. Запитання надсилати за поштовою адресою: i.liashenko@uabs.sumdu.edu.ua

Координатор проекту «Платформа AgriSciences для посилення науки у вищих навчальних закладах України» з української сторони для СНАУ – доцент кафедри охорони праці та фізики Хворост Т.В.

Більше дізнатися про проект: https://snau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/%D0%92-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BB-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%8B-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D0%BA%D1%80eng.pdf