Запрошуємо всіх бажаючих на серію семінарів для науковців та дослідників, а також адміністративного персоналу, що заплановані в рамках проекта на 11-12 листопада. Семінари будуть проводити чеські експерти англійською мовою, переклад та кава-паузи забезпечується.

11 листопада відбудеться майстер-клас з розробки та управління науковим/міжнародним проектом (початок о 9.00, ауд. 227 К-2 ННІ БТ «УАБС»). За результатами майстер-класу учасники отримають сертифікат.

12 листопада (початок о 9.00, ауд. 227 К-2 ННІ БТ «УАБС») відбудеться семінар про HR AWARD від HRS4R (Стратегія людських ресурсів для дослідників) у відповідності до Рекомендації Європейської Комісії 2005/251/EC та Європейської Хартії дослідників та Кодексу поведінки щодо найму дослідників. Європейська Комісія відзначає «Премією в галузі людських ресурсів» науково-дослідницькі установи, які досягають прогресу у приведенні своєї політики в галузі кадрових ресурсів у відповідність до 40 принципів Хартії та Кодексу на основі індивідуально розробленого плану дій/стратегії управління персоналом. Виходячи з цього, беручи до уваги, що це добровільний процес, організація може подати заявку на цю премію.

Семінари будуть організовані в рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні», який фінансується Чеською агенцією розвитку. Координатором проекту для української сторони є Оксана Михайлівна Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій “УАБС” Сумського ДУ.