Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у осінній школі «Стала енергетика та клімат: досвід ЄС для України» до Днів Сталої енергії. Захід організовано у співпраці з Сумською міською радою за сприяння ЄС в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership».

Програма школи передбачає змішаний формат, проведення оффлайн-заходів залежатиме від карантинних обмежень. Захід відбудеться з 25 по 30 жовтня.

Серед спікерів заходу:
Світлана Краковська – членкиня Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату, національна експертка проекту ClimaEast, учасниця Другої української антарктичної експедиції .
Олександр Дячук – експерт з моделювання проєкту ЄБРР «Підтримка уряду України щодо оновлення НВВ України для Паризької угоди».
Оксана Алієва – координаторка програми “Зміна клімату і енергетична політика”, Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна.

Для реєстрації перейдіть за посиланням тут.

Реченець для реєстрації: 20 жовтня 2021 року.

Програма заходу за посиланням тут.

Кількість учасників обмежена можливостями Zoom (100 осіб).