Засідання Вченої ради відбулося у Сумському НАУ

Завершення навчального року, а тим паче такого незвичного, як видався 2019/2020 н. р., потребує обговорення багатьох питань та стратегічного планування майбутнього, яке дозволить успішно вистояти перед викликами сучасності. Саме для цього 1 липня члени Вченої ради Сумського національного аграрного університету зібралися на чергове засідання, яке видалося доволі насиченим різноманітними питаннями порядку денного. Головував на засіданні ректор СНАУ, академік Володимир Ладика.

До порядку денного було винесено 8 питань, включаючи розділ «Різне».

По питаннях, які стосувалися підсумків 2019/2020 н. р., підготовки університету до нового навчального року, призначення іменних стипендій доповідав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов. Щодо питань, які стосуються діяльності молодих науковців у СНАУ доповідачем був проректор з наукової роботи Юрій Данько. Про проведення виховної роботи доповіла начальниця відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ Світлана Зінченко. Не оминули увагою і фізичний розвиток студентів. Про цей напрям роботи доповів завідувач кафедри фізичного виховання  Сергій Хоменко. Про стан виконання рішень Вченої ради у навчальному році, що минає, розповів перший проректор СНАУ, професор Микола Курило.

У блоці різне розглядали питання відрахування з аспірантури, коригування тем дисертаційних робіт, зміну наукових керівників, рекомендації до друку наукових та методичних робіт, направлення на стажування, тощо. Окрім того було розглянуто питання затвердження та внесення змін до нормативних документів СНАУ.

Всі ці питання розглядалися під час першої сесії, яка відбулася онлайн з використанням платформи Zoom.

У другій, очній, сесії пройшло голосування за конкурсні справи щодо призначення вчених звань співробітникам СНАУ. Зокрема:

1. Про присвоєння вченого звання професора кафедри ветсанекспертизи, мікробіології, зоогігієни та безпеки і якості продуктів тваринництва Нагорній Людмилі Володимирівні.

2.Про присвоєння вченого звання професора кафедри обліку і оподаткування  Назаренку Олександру Володимировичу

3.Про присвоєння вченого звання професора кафедри технології кормів та годівлі тварин  Поводу Миколі Григоровичу

1. Про присвоєння вченого звання доцента кафедри іноземних мов Губіній Оксані Юріївні

5.Про присвоєння вченого звання доцента кафедри  технології молока і м’яса   Геліх Анні Олександрівні

6.Про присвоєння вченого звання доцента кафедри рослинництва  Ільченко Володимиру Олексійовичу

7.Про присвоєння вченого звання доцента кафедри приватного та соціального права  Ладиці Юрію Володимировичу

1. Про присвоєння вченого звання доцента кафедри експлуатації техніки Мікуліній Марині Олександрівні

9.Про присвоєння вченого звання доцента кафедри менеджменту Могильній Людмилі Миколаївні

1. Про присвоєння вченого звання доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Радченку Олегу Володимировичу
  2. Про присвоєння вченого звання доцента кафедри технології молока і м’яса Самілик Марині Михайлівні
  3. Про присвоєння вченого звання доцента кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії Швець Ользі Григорівні

По конкурсних справах члени Вченої ради голосували таємно, заходячи по черзі до зали.  Затвердження протоколів голосування відбувалося в онлайн-сесії.