Здай кров – врятуй життя: студентам СНАУ розповіли про користь донорства крові

Чуйне серце та небайдужість до чужого горя – невід’ємні риси кожного студента СНАУ. В університеті реалізовується багато благодійних та волонтерських ініціатив. Однією з них є донорський рух.

Для того, щоб студенти, які ще не встигли спробувати себе у ролі донора та врятувати бодай одне життя, могли більше дізнатися про важливість та користь таких кроводач, до СНАУ завітали із лекцією представники Сумського обласного центру служби крові. Вони розповіли студентам про те, чому так важливо долучатися до донорської спільноти, хто найчастіше стає реципієнтом донорської крові, чому потреба у крові та її компонентах є завжди, як стати донором та які є протипоказання до донорства.

Студенти мали змогу поставити спікерам питання, аби розвіяти свої сумніви та зруйнувати міфи, пов’язані з донорством, а також послухати історії тих людей, які вже давно стали активістами донорського руху в Сумській області.

Сподіваємось, що до благородної та почесної місії бути донором долучатиметься все більше студентів СНАУ.