Зразковий ансамбль бального танцю SWAY підкорив серця суддів на міжнародному конкурсі

Зразковий ансамбль сучасного бального танцю SWAY Сумського національного аграрного університету розпочав сезон конкурсів та фестивалів. 21 лютого у Сумах на Всеукраїнському марафоні хореографічного мистецтва Best Fest юні танцюристи представили свою майстерність  на розсуд по-справжньому зіркового журі. До суддівського складу увійшли ТОПові хореографи України: засновник спорт-академії Prestige, хореограф, член Міжнародної ради CID UNESCO Максим Марценюк; керівник балету EGO, учасник хореографічних номерів для Ані Лорак, Олі Полякової, Лободи, гурту «Время и Стекло» Сергій Вапнічний; фіналістка шоу «Танцюють всі», хореограф-постановниця Катерина Бухтіярова.

Юні зірки ансамблю SWAY продемонстрували серйозну підготовку та неабиякий артистизм, тож судді просто не мали змоги поставити їм низькі оцінки. Отже, танцюристи повернулися з виступу із цілим арсеналом нагород за номери:

I believe – І місце
Свейчики – ІІ місце
Місто янголів – І місце
Рожева пантера – ІІ місце

Щиро вітаємо членів ансамблю та керівників ансамблю Юрія Сергєєва та Ксенію Блюмську-Данько з перемогою на престижному конкурсі і бажаємо великого натхнення та подальших творчих злетів!