З 25 по 30 серпня учасники з восьми українських навчальних закладів та ЗВО з Литви, Нідерландів, Італії та Німеччини відвідали проєкт Interadis, «Інтеграція та адаптація іноземних студентів». Представники СНАУ разом із міжнародними партнерами ділились досвідом в університеті Foggia, Італія.

Учасники тренінгів обмінялись досвідом з питання інтеграції та адаптації іноземних студентів в ЗВО. Зокрема, обговорили питання: мови, культури, адаптації, міжнародного маркетингу, ментального здоров’я, особливостей зарахування іноземних студентів.

Тренінги зі сталого розвитку в міжнародних проєктах мають важливе значення для забезпечення дотримання нормативних вимог, підвищення ефективності використання ресурсів, управління ризиками та формування позитивних відносин із зацікавленими сторонами. Основна мета тренінгу – розробити та обговорити спільну стратегію сталого розвитку та індивідуальну стратегію для кожного українського партнера проєкту.

Протягом тижня також були організовані воркшопи з підготовки стратегії сталого розвитку, робота в командах для обміну досвідом, обговорювалися рекомендації партнерів щодо реалізації проєкту та нові можливості для співпраці.

Як відзначають представники СНАУ, такі заходи – справжній майданчик для обміну ідеями, досвідом та натхненням. Спільно з партнерами ми рухаємося до сталого майбутнього, де освіта грає ключову роль у розвитку суспільства.