Лекція “Особливості академічного письма в Польщі”

Сумський національний аграрний університет спільно з Куявським університетом у Влоцлавеку ініціював проведення лекції на тему “Особливості академічного письма в Польщі”. Захід відбувся за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Лекція відбулася 23 січня 2023 року в онлайн форматі.

Розпочала захід вітальним словом докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету Ірина АРІСТОВА.

Joanna SKIBA, завідувачка кафедри іноземних мов, керівниця міжнародного офісу Куявського університету у Влоцлавеку, експертка в галузі освіти та електронного навчання для дорослих, реферувала слухачам про особливості академічного письма в Польщі. Лекторка наголосила на наступних питаннях:

закон, який діє в Польщі, що пов’язаний із академічною писемністю;
оцінка наукового рівня та методика набору балів;
найбільш поширені типи журналів;
якою має бути наукова стаття;
питання плагіату в науці.

Насамкінець присутні підбили підсумки і провели наукову дискусію.