МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ СНАУ!

До Сумського національного аграрного університету завітав Міністр освіти і науки України – Оксен Лісовий. До аграрварду високопосадовець завітав вперше, мета його візиту – підтримка прикордонного вишу, що продовжує підготовку висококваліфікованих спеціалістів попри постійні повітряні тривоги та несприятливі безпекові умови. Крім того, міністр привітав педагогічний склад університету з днем працівників освіти.
Під час візиту, з керівником Міністерства освіти і науки, представники Сумського НАУ оговорили кілька питань. Зокрема:
– Які кроки здійснюються Міністерством для забезпечення повного впровадження цифрової трансформації освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, зокрема, щодо розробки єдиної національної цифрової платформи для дистанційного навчання?
– Яке місце коледжів в закладі вищої освіти, в якій структурі вони будуть?
– Як Міністерство забезпечує інтеграцію українських закладів освіти до європейського освітнього простору, зокрема в рамках програми Erasmus+, і яких ще результатів очікується у найближчий час?
Оксен Лісовий запевнив:
«Міністерство активно підтримує інтеграцію українських закладів вищої освіти до європейського простору, особливо через програми, як-от Erasmus+. Завдяки нашим зусиллям, кількість партнерств з європейськими університетами значно зросла, що дає можливість студентам і викладачам брати участь у міжнародних проєктах, обмінах та стажуваннях. Ми вже бачимо успіхи: щороку збільшується кількість учасників програм мобільності. У найближчий час очікуємо на розширення участі українських університетів у спільних проєктах з європейськими колегами, що дозволить ще більше інтегрувати українську освіту до європейських стандартів»
Крім цього, міністр поспілкувався зі здобувачами освіти СНАУ. Представники студентського самоврядування мали змогу задати кілька питань. Зрештою, високопосадовець відповів на кожне питання та ще раз наголосив, що студенти – це цвіт нації, який незабаром визначатиме національний та міжнародний вектор країни.