Наука – твій крок у майбутнє!

На базі кафедри епізоотології та паразитології факультету ветеринарної медицини Сумського національного аграрного університету були проведені дослідження епіфітної бактеріальної мікрофлори фуражного зерна пшениці звичайної (Triticum vulgare) для оцінки її якості та безпечності. Науково-дослідницька робота виконана Сандюк Олександрою, ученицею Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 ім. М. Савченка, під керівництвом старшого викладача Негреби Юлії Володимирівни та вчителя біології Дерев’янко Юлії Олександрівни. Результати роботи були представлені на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах екологічного спрямування та були високо оцінені суддівським комітетом:

1. Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології – І місце ІІ етапу (2020 рік).
  2. Регіональна наукова конференція-конкурс «Молодь. Наука. Природа» на базі природничо-географічного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка – ІІ місце (2021 рік).
  3. Обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України” – І місце (2021 рік).
  4. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – І місце ІІ етапу, ІІІ місце ІІІ етапу; І місце у масштабному загальнодержавному голосуванні – приз глядацьких симпатій (2021 рік).
  5. Міжнародний конкурс молодих винахідників (International Young Inventors Awards) – ІІІ місце, бронзова медаль (2021 рік, Індонезія).

Бажаємо юним науковцям цікавитися наукою і не зупинятися на досягнутому !