Михайленко Людмила Олексіївна – практичний психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету

Практичний психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету

Народилася 20 травня 1997 року в с. Полошки Глухівського району Сумської області.

У 2014 році закінчила Глухівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6.

У 2019 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за напрямом підготовки «Біологія та здоров’я людини» та здобула кваліфікацію викладач біології, вчителя біології та екології, практичний психолог.

У 2018 році була учасником Х Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та фахівців в галузі психології «Молодь в сучасній психології. Етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія».

Свою трудову діяльність розпочала у березні 2020 року на посаді практичного психолога Сумського національного аграрного університету.

Має сертифікати за участь у семінарах та тренінгах: «Захист прав людей з інвалідність», «Конфлікт інтересів: треба знати!»; «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» «Жінки та чоловіки: гендер для всіх»; «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»; «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі».

Верещагіна Дарина Володимирівна – практичний психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету

Народилася 27 квітня 1994 року в с. Суходіл Глухівського району Сумської області.

У 2011 році закінчила Суходільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У 2016 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка за спеціальністю «Викладач практичної психології. Практичний психолог в закладах освіти».

Свою професійну діяльність розпочала у 2016 році на посаді диспетчера у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка.

З 2016 року 2020 р. працювала на посаді вихователя гуртожитку №4 Сумського національного аграрного університету.

З жовтня 2020 р. по теперішній час працює на посаді практичного психолога Сумського національного аграрного університету.

Має сертифікати за участь у семінарах та тренінгах: «Transfer of know-how of Green Office-Corporate Social Responsibility  of Universities»; «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»; відвідування тренінгу з транзактного аналізу особистості.


Психологічна служба є структурним підрозділом університету СНАУ, який здійснює організаційні, координуючі та навчально-методичні функції в галузі практичної психології серед студентської молоді.

Головною метою діяльності психологічного служби університету є надання доступних і якісних послуг у сфері практичної психології, спрямованих на збереження і укріплення психологічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу; участь у забезпеченні адаптивного і комфортного освітнього простору для студентської молоді, здійснення психолого-педагогічної підтримки становлення й розвитку особистості студента.

Основними видами діяльності психологічної служби є:

Психологічна служба спрямовує свою діяльність за такими напрямками:

Психологічна служба реалізує такі проекти:

Психологічні години спілкування з елементами тренінгу для старост – тренінги особистісного зростання, основними завданнями яких є розвиток у студентів лідерських якостей, навичок та вмінь керівника, допомога старостам у вирішенні актуальних питань. До структури тренінгу входять ігри, вправи, спрямовані на командоутворення, розвиток комунікативної компетентності, впевненості в собі та уміння конструктивно розв’язувати конфліктні ситуації.

Психологічний супровід студентів І курсів – анкетування (з метою виявлення рівня адаптації), тренінгові заняття зі студентськими групами щодо згуртування колективу, формування життєвих цінностей, адекватної самооцінки, позитивного мислення та активної життєвої позиції.

Ласкаво просимо до психологічної служби Сумського Національного Аграрного Університету!
Конфіденційність та професіоналізм гарантуємо!

Послуги, що надаються службою, здійснюються на безоплатній основі.