Зінченко Світлана Володимирівна – практичний психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету

Народилася 23 серпня 1989 року в с. Шаболтаєве Охтирського району Сумської області.

У 2007 році закінчила В’язівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У 2012 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за напрямом підготовки «Біологія. Практична психологія» та здобула кваліфікацію вчителя біології, екології та практичного психолога в навчальних закладах.

У 2013 році закінчила Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Управління навчальними закладами».

Свою трудову діяльність розпочала у березні 2012 року на посаді практичного психолога Куземинського освітнього округу.

З листопада 2012 року по теперішній час працює на посаді практичного психолога відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету.

Член Методичного об’єднання практичних психологів ЗВО ІІІ-IV рівня акредитації м. Суми.

У 2018 році була учасником ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціально-педагогічні основи розвитку особистості в сучасних умовах комунікації: досвід, проблеми, перспективи.

У 2018 році отримала подяку за підтримку проекту «Joy. Job. Choice» Отримай інструменти та будуй своє майбутнє!».

Має сертифікати за участь у семінарах та тренінгах: «Медіаграмотність для освітян»; «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»; «Конфлікт інтересів: треба знати!»; Сzech Republic development cooperation – Certificate of Attendance has attended a two-day workshop on creation of a document defining the quality of teaching organized in the framework of the development project«Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SNAU and SSU»; «Жінки та чоловіки: гендер для всіх»; «Психологія стресу та способи боротьби з ними»; «Формування прихильності до лікування у пацієнтів з діагнозом «туберкульоз» тощо.


Психологічна служба є структурним підрозділом університету СНАУ, який здійснює організаційні, координуючі та навчально-методичні функції в галузі практичної психології серед студентської молоді.

Головною метою діяльності психологічного служби університету є надання доступних і якісних послуг у сфері практичної психології, спрямованих на збереження і укріплення психологічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу; участь у забезпеченні адаптивного і комфортного освітнього простору для студентської молоді, здійснення психолого-педагогічної підтримки становлення й розвитку особистості студента.

Основними видами діяльності психологічної служби є:

Психологічна служба спрямовує свою діяльність за такими напрямками:

Психологічна служба реалізує такі проекти:

Психологічні години спілкування з елементами тренінгу для старост – тренінги особистісного зростання, основними завданнями яких є розвиток у студентів лідерських якостей, навичок та вмінь керівника, допомога старостам у вирішенні актуальних питань. До структури тренінгу входять ігри, вправи, спрямовані на командоутворення, розвиток комунікативної компетентності, впевненості в собі та уміння конструктивно розв’язувати конфліктні ситуації.

Психологічний супровід студентів І курсів – анкетування (з метою виявлення рівня адаптації), тренінгові заняття зі студентськими групами щодо згуртування колективу, формування життєвих цінностей, адекватної самооцінки, позитивного мислення та активної життєвої позиції.

Ласкаво просимо до психологічної служби Сумського Національного Аграрного Університету!
Конфіденційність та професіоналізм гарантуємо!

Послуги, що надаються службою, здійснюються на безоплатній основі.