Першого лютого Сумський національний аграрний університет відвідав директор по відновленню сільського господарства компанії HALO trust Стефан Райт. Мета візиту передбачала ознайомлення з лабораторною базою університету та обговорення можливих напрямів співпраці. Почесний гість зустрівся з керівництвом університету, відвідав центр колективного користування науковим обладнанням з інноваційних агротехнологій «Лабораторія екологічного землеробства та природокористування» та центр точного землеробства СНАУ.

HALO Trust на сьогодні одна з найбільших у світі неурядова британська благодійна та американська некомерційна організація, яка проводить гуманітарне розмінування — усуває загрози вибухонебезпечних залишків війни: знаходить вибухонебезпечні предмети, позначає території, складає мапи, очищає від вибухонебезпечних предметів, що не вибухнули (ВНВ) в колишніх зонах бойових дій, зокрема мін-пасток, здійснює зв’язок з громадами з питань протимінної діяльності. Організація має близько 10 000 демінерів у всьому світі. Місцевий персонал становить 98 відсотків.