Щорічно Сумська обласна військова адміністрація надає найкращим здобувачам фахової передвищої та вищої освіти регіону стипендії та відзначає дипломами.

Загалом відзначили 41 студента із 27 навчальних закладів. У 2023-2024 році стипендіатами стали й студенти Сумського національного аграрного університету та його відокремлених структурних підрозділів – фахових коледжів СНАУ.

Відтепер іменну стипендію голови Сумської обласної військової адміністрації отримує Катерина БУТЕНКО (факультет агротехнологій та природокористування), Дарина СТОРОЖЕЦЬ (біолого-технологічний факультет), Артем РОГОВЕНКО (юридичний факультет), Денис ЖИГЕР (інженерно-технологічний факультет).

Щиро вітаємо із здобуттям стипендії й наших «коледжанців»: Андрія БОЙКА (ВСП «Роменський фаховий коледж СНАУ»), Ярославу ЧУТ (ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ»), Вадима БОНДАРЕНКА (ВСП «Маловисторопський фаховий коледж СНАУ»), Дарину ЄРОХОВУ (ВСП «Путивльський фаховий коледж СНАУ»), Анну КУЛІШЕНКО (ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ»), Гліба ОСЬМАКОВА (ВСП «Глухівський фаховий коледж СНАУ»).

Під час вітальної промови Володимир АРТЮХ, голова Сумської ОВА, підкреслив (з офіційної сторінки Сумської ОВА у Facebook):

«Ви навчаєтеся в непростий час війни, здобуваєте такі важливі і необхідні для нашої Сумщини та України і для кожного з вас знання, які допоможуть стати гідними і освіченими людьми, знайти достойне місце в суспільстві, європейській спільноті. Своїми здобутками ви вкотре доводите, що Україна перемагає не лише на полі бою, а й на освітньому фронті. Це означає, що в нас є майбутнє – наша освічена і перспективна молодь, адже своїми знаннями молоде покоління закладає підґрунтя для подальшого відновлення і розвитку України.»

Вітаємо наших студентів з отриманням стипендії! Ви вкотре довели, що здобувачі освіти СНАУ та його відокремлених підрозділів найрозумніші, найталановитіші й найактивніші. Дякуємо вам за те, що підтримуєте й підвищуєте імідж закладів освіти, демонструючи власні навчальні та громадські результати в області та країні. Бажаємо невпинно йти вперед до нових цілей та амбіцій, не полишати мрій, примножувати знання та досвід і, звичайно, здобувати нові перемоги на освітньому фронті.