Народний ансамбль народного танцю «Весна»

Facebook колективу

Instagram: @vesna_snau

Телефон: 0958740029

Ансамбль народного танцю «Весна» був створений у 1986 році. До складу колективу входять студенти та аспіранти Сумського національного аграрного університету. Незмінним керівником уже понад 30 років є Ольга Гетманенко.

У грудні 1998 року присвоєно почесне звання «Народний художній колектив». У 2016 році колектив втретє успішно підтвердив це почесне звання.

Народний ансамбль народного танцю «Весна» постійно працює над вдосконаленням техніки, акторської майстерності виконання танцю. Колектив «Весна» є учасником і переможцем багатьох міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, зокрема: «Фестиваль-конкурс народної хореографії ім. П.Вірського», «Сумські зорі», «Студентська весна», «Софіївські зорі», «Стрибок до зірок», «Танцювальний марафон», «Слобожанська осінь».

Ансамблю «Весна» неодноразова аплодували Македонія, Польща, Словаччина, Угорщина, Туреччина, Болгарія.
Учасники ансамблю народного танцю – студенти і аспіранти різних факультетів університету, які є аматорами і шанувальниками народної хореографії. Кожного року колектив оновлюється новими учасниками. Одним із напрямків діяльності колективу є відродження народної хореографії Слобожанщини.

Ансамбль народного танцю «Весна» займає активну патріотично-громадську позицію, постійно пропагує народну хореографію, сприяє вихованню молоді і у своїй творчості надає перевагу рідному українському танцю. Головне, що об’єднує учасників колективу – любов до народного хореографічного мистецтва, яку вони дарують своїм глядачам!