У СНАУ відсвяткували Міжнародний день студентського спорту

20.09.2022 року у стінах Сумського національного аграрного університету відзначили Міжнародний день студентського спорту.

Серед присутніх гостей: Маслов В.Г. (начальник Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту), Коваленко І.М. (проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ), Колодненко Н.В. (голова первинної профспілкової організації СНАУ), Харченко С.М. (завідувач кафедри фізичного виховання СНАУ).

У ході свята згадали спортсменів-жителів області, що загинули під час повномасштабного вторгнення. Кожен з нас має пам’ятати, якими неоціненними втратами дається перемога й мирне незалежне життя.

За активну участь у спортивному житті, вагомий особистий внесок у розвиток спорту Сумського національного аграрного університету та з нагоди Дня фізичної культури і спорту було вручено подяку ректора наступним викладачам та співробітникам університету: Харченку С.М., Рибалку П.Ф., Самохваловій І.Ю., Сахненко А.В., Хоменку О.С., Салатенку І.О., Башлаю С.В., Бутенку А.О., Пилипенку В.В., Коломійцю А.Я., Головачу І.В., Бало П.М., Сергієнку В.О., Водчаку Г.О., Пінчуку Б.В., Петрусенко О.К., Собрану І.В.

За популяризацію здорового способу життя, особистий внесок у розвиток фізичного виховання серед студентської молоді Сумського національного аграрного університету та з нагоди святкування Міжнародного дня спорту подяку ректора вручили: Легкому Олегу (студенту юридичного факультету); Волковій Христині (студентці юридичного факультету); Коломійцю Миколі (студенту юридичного факультету); Ляховці Сергію (студенту біолого-технологічного факультету); Селюку Єгору (студенту біолого-технологічного факультету); Нагорній Катерині (студентці біолого-технологічного факультету); Жигеру Денису (студенту інженерно-технологічного факультету); Рострості Дмитру (студенту інженерно-технологічного факультету); Голікову Роману (студенту інженерно-технологічного факультету); Сухих Денису (студенту будівельного факультету); Скопову Станіславу (студенту факультету економіки і менеджменту); Бало Владиславу (студенту факультету агротехнологій та природокористування); Омельчинку Андрію (факультету ветеринарної медицини).

На завершення свята привітала присутніх піснею студентка факультету економіки та менеджменту Ліна Бабич.

Дорогі спортсмени! Колектив Сумського НАУ вітає вас з професійним святом і бажає подальших перемог!