У СНАУ відзначили День Соборності

22 січня українці традиційно відзначають День Соборності. Свято приурочене проголошенню Акта злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Колектив Сумського національного аграрного університету долучився до міських заходів з нагоди Дня Соборності. Спершу аграрвардці стали учасниками молебні за соборну Україну, яка відбулася у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. Крім того, молодь уже узвичаєно пронесла вулицею Соборною прапор нашої Батьківщини до пам’ятника Тарасові Шевченку. Захід завершився покладанням квітів до монумента.

Вітаємо співгромадян з надзвичайно важливим днем в історії Вітчизни. 22 січня 1919 року наша країна об’єдналася, утворивши єдину соборну Українську державу. Кожного року з тих пір цілому світу ми доводимо свою неподільність і згуртованість.

Особливо наша єдність проявилася з початку російсько-української війни, окупації і анексії територій. Ми жертвуємо останнім заради тих, хто залишився без домівки. Ми спільно донатимо на Старлінки і Байрактари. Ми збираємо й розвозимо “гуманітарку”. Ми кричимо всьому світу про наше горе, поширюючи фото- і відеоматеріали. МИ були і є разом – у цьому сила українців. І спільно переможемо агресора, загоїмо тілесні й душевні рани, відбудуємо країну найщасливіших і найуспішніших людей.

Усе буде СОБОРНА ЄДИНА УКРАЇНА!