Викладачі СНАУ в університетах Європи

Символічно, що саме 9 травня відбулася зустріч професорсько – викладацького складу Сумського національного аграрного університету, які проходять стажування у провідних закладах освіти Європи, адже ця дата присвячена єдності країн, які входять до Європейського Союзу.

До науково – педагогічних керівників звернувся ректор Сумського національного аграрного університет Володимир Ладика, який наголосив на тому, що День Європи для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Також ректор подякував міжнародним делегаціям які протягом двох місяців відвідують СНАУ та надають свою підтримку.

Викладачі різних факультетів, що на сьогодні проходять стажування у провідних університетах Європи поділились своїми враженнями, набутими знаннями, вдосконаленими фаховими знаннями, які вони готуються передати студентам СНАУ.

Сумський національний аграрний університет – інтернаціональний , надійний заклад вищої освіти, який пишається своїми викладачами та чекає кожного вдома.